Українці – народ з історією

2017-10-03

У збереженні самобутності будь-якого народу чи етносу дуже важливу роль відіграють традиції, виплекані століттями та дбайливо передані нам предками.   Українці – народ з непростою історією, багатогранною культурою і, як наслідок, хитросплетінням найрізноманітніших звичок, обрядів та традицій, які знаходили відображення у народній творчості та побуті.

Збереженння культурних цінностей та здобутків предків і передача їх подальшим поколінням завжди є важливою місією сучасників. Звісно, окрім духовної, нематеріальної складової  такі надбання знаходять своє втілення і в матеріальній атрибутиці – одяг, аксесуари, предмети побутового вжитку тощо. Інтернет-магазин «Традиції» пропонує українцям виключно такі  товари, які одним своїм виглядом можуть нагадати про цінності свого народу.

Чи можливо уявити собі хоча б одне національне українське  свято без вишиванки? Звісно ж, ні. Вишита сорочка завжди була  невід’ємною деталлю гардеробу українськіих жінок, чоловіків та діток. Навіть у найскрутніші для народу часи, коли відмовлятися доводилось навіть від найнеобхіднішого, вишита сорочка була у кожного. Українські жінки у вишиванні були неабиякими майстринями, адже займатися вишивкою дівчатка починали з раннього віку. У кожної дівчини на виданні було по кілька вишиванок для різних подій. Також до весілля наречена повинна була вишити сорочку і для свого судженого. Потім мами вишивали сорочки для своїх маленьких діток, а ще згодом передавали свої вміння підростаючим донькам. Орнаменти на українських вишиванках  – це не просто красиві узори, насправді у них зашифровано багато символів, що служать як обереги. Але найціннішим у вишиванці було те, що вишивальниця творила її з любов’ю та щирою турботою про того, кому належить її носити. Поєднання правильної символіки та позитивної енергетики робило вишиванки не просто елементом одягу, а своєрідним талісманом. Магазин «Традиції» пропонує широкий вибір сорочок вишиванок на будь-який смак. Ми вміло поєднуємо традиційний базис з елементами сучасності, завдяки чому отримуємо напрочуд красиве та стильне вбрання, яке підійже кожному. Широка гама кольорів та різні стилі дозволять влучно підібрати вишиванку до будь-якої події та гармонійно вписати її саме в свій гардероб, а використання вискокоякісних натуральних матеріалів забезпечать комфорт та зручність.

Магазин «Традиції» також пропонує широкий асортимент церковного вбрання. У нас представлені вишукані фелони, сорочки, підрясники, дальматики, стихарі та епитрахилі – усе необхідне вбрання для православних священників та служителів церкви. Весь одяг виконано з суворим дотриманням необхідних вимог. Також присутній повний спектр кольорів та орнаментів, які використовують у такому вбранні. Окрім цього у нас можна придбати тканини для індивідуального пошиву церковного одягу.