Проводиться збір коштів на будівництво храму

2017-11-27

Проводиться збір коштів на будівництво храму у нашому магазині, а також за іншими локаціями (детальніше читайте на ФБ у нашій групі.)

Вся команда колективу «Традиції» сприяє втіленню даного проекту в життя.

     

Нижче наведена коротка інформація про парафію.

Парафія Матері Божої Неустанної Помочі ”  УГКЦ м. Запоріжжя

Перша Божественна Літургія була звершена парохом парафії о. Романом Вовк  20 листопада 2016 року на правому березі Дніпра у м. Запоріжжі.

Наша парафія відчувала з самого початку велику підтримку нашої люблячої Матінки. 20 листопада 2016 року в місті Запоріжжя відбулася радісна та памятна подія. Парох, отець Роман Вовк, відслужив першу Божественну Літургію для новоствореної громади на правому березі Дніпра в Осипенківському районі у старенькій глиняній хатинці. З благословення владики Степана громада була посвячена “Матері Божій Неустанної Помочі”. Це перша громада на правому березі у місті Запоріжжя, яка потребувала свого молитовного місця, так, як до цього вірним приходилось відвідувати літургію у храмі,що знаходиться на лівому березі , а це більше 10 кілометрів. Літургія відбулась у тимчасовій каплиці, що знаходилась на придбаній земельній ділянці, де ще тоді планувалося з весни почати будівництво храму та парафіяльного катехитично-реколекційного центру. “Це в перше за багагато років  я сьогодні пробудилась о сьомій годині, а не о п’ятій, що б відвідати Літургію” – сказала одна з парафіянок по закінченні Літургії.

У гарячих молитвах громади яка вже більше 15 років молилася про будову храму, на початку весни 2017 року побачила початок будови катехитичного центру( у якому плануємо проводити катехизацію, працю з молоддю, ре колекції та семінари, також там є кімнати де буде змога прийняти подорожнього чи особу яка не має де жити) , і паралельно підготовку до підвалин храму.

На парафії практикується щоденні богослужіння, що тижня відбуваються молитовні зустрічі  спільноти «Матері Молитви», проведені дні духовної віднови яку давав о. Яросла Лис. Неодноразова мали батьківську присутність і нашого правлячого Владики Степана (Меньок) який як добрий батько переживав і молився разом з нами. Пройшли вже і той час коли наша молитва була не в приміщенні а під відкритим небом.

20 серпня 2017 була освячена каплиця у новозбудованому катехитично – реколекційному центрі та відслужена перша Архиєрейська Літургія владикою + Степаном ( Меньок) ЧНІ екзархом Донецьким. Після Божественної Літургії владика Степан звершив чин освячення Хреста та наріжного каменя під будівництво храму “Матері Божої Неустанної Помочі” https://www.youtube.com/watch?v=mZopORJqrw0&feature=share

На парафії кожного місяця  випускається парафіяльний вісник і працює подача інформації у соціальній мережі «facebook» https://www.facebook.com/groups/235638276857132/

За цим посилання можна побачити хронологію зростання нашої парафії, та етапи будівництва

На даний час ведуться роботи по благоустрою території  біля катехитичного – реколекційного центру, прокладення електропостачання, опалення , водопостачання. Залито фундамент під храм та проплачено частину матеріалу,після того ,як зможемо ще зібрати кошти для оплати матеріалу та зарплати майстрам – почнемо будову храму!( приблизно 30 тис. $)