Про нас

Вітаємо Вас на сайті магазина «Традиції»!

Магазин «Традиції» пропонує для Вас різноманіття церковного одягу та українського народного вбрання.

Колектив нашого магазину пильно і досконало працює над створенням церковного одягу, щоб презентувати Вам найкраще. Одяг священика, це окраса Святої Літургії і невіддільна її частина, оскільки вбрання священика – це обличчя церкви, воно повинно викликати у парафіян чистоту думок, повагу до святинь Церкви, підносити думки людини до таємного, наповнюючи духовною чистотою кожного. Порівняно зі звичаним – церковний одяг має визначену форму, високу якість тканини та обов’язкове зображення хреста.

Церковне вбрання, яке презентує магазин «Традиції» може бути виготовлене з тканин від найкращих виробників: грецьких, українських, російських, словацьких та інших. Для відтворення зображення хреста, ми запропонуємо для Вас понад сімдесят видів різноманітних хрестів ручного гаптування з розмаїттям оздоблення, до того ж Ви можете самостійно запропонувати свої ідеї і попрацювати разом з нашими фахівцями над створенням неповторного образу церковного одягу.

Вишивана сорочка – це традиційний український одяг, популярність якого в останні роки набирає обертів. Майстри, в кожну вишиту сорочку вносять елементи сучасності і гармонійності, вишуканості і української гостинності, молодіжного стилю та старовинного шику.

Колектив магазину «Традиції» понад десять років працює над українським національним вбранням, поєднуючи сучасність і традиції.

Завітайте до нашого магазину і Ви знайдете для себе або для своїх рідних неповторну вишиту сорочку, шикарний обрус, оздоблені серветки, сучасні рушники та інші витвори ручної роботи нашими майстринями.

 

Магазин «Традиції» це українська гостинність, щирість та вишуканість!